Meer informatie
Ben je gevorderd en wil je vooral onder begeleiding met eigen werk bezig zijn, dan is dit Open Atelier iets voor jou.
Al doende verdiept je kennis van allerlei materialen, onderwerpen en werkwijzen.
Het grootste accent ligt op het vinden/uitbouwen van een individuele richting, zodat je je artistieke talent tot bloei laat komen.
Als je nog meer wilt weten (bijvoorbeeld over welke materialen je het beste kunt aanschaffen /meenemen) of een keer op proef wilt komen, neem dan gerust contact op met de docent: info@liesbethdekruijf.nl
Dankzij haar ruime ervaring met lesgeven als professioneel geschoold docent weet zij precies wat er nodig is om haar cursisten verder te helpen. Een cursist: ”Met Liesbeth als docent is schilderen en tekenen
heerlijk ontspannen en toch serieus. Liesbeth helpt je als je daar behoefte aan hebt en ze is altijd beschikbaar om te “sparren” over de aanpak van je kunstwerk. Elk nieuw schilderij is voor mij een uitdaging om een stap te maken in techniek en creativiteit.”
Einddatum: 11 april